SIHB22N65E-GE3
MFR.Part #
SIHB22N65E-GE3
JLCPCB Part #
C7081439
Package
D2PAK(TO-263)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 110nC@10V 180mΩ@10V 2.415nF@100V 227W 22A 4V 4pF@100V 650V D2PAK(TO-263) MOSFETs ROHS