SH5010R00JS03
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SH5010R00JS03
JLCPCB Part #
C7360420
Package
Bolt Mount
Description
10Ω 50W Power Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 螺栓安装 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS