SFR25H0006650FR500
MFR.Part #
SFR25H0006650FR500
JLCPCB Part #
C1754096
Description
-55℃~+155℃ 500mW 665Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS