SFR25H0004304JR500
MFR.Part #
SFR25H0004304JR500
JLCPCB Part #
C1753999
Description
-55℃~+155℃ 4.3MΩ 500mW Metal Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS