SFR25H0002204JA500
MFR.Part #
SFR25H0002204JA500
JLCPCB Part #
C1235752
Description
-55℃~+155℃ 2.2MΩ 500mW Metal Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS