SFR2500008061FR500
MFR.Part #
SFR2500008061FR500
JLCPCB Part #
C1741862
Description
-55℃~+155℃ 400mW 8.06kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS