SFR2500003304FR500
MFR.Part #
SFR2500003304FR500
JLCPCB Part #
C1755006
Description
-55℃~+155℃ 3.3MΩ 400mW Metal Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS