SFR2500002400JR500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SFR2500002400JR500
JLCPCB Part #
C1750352
Package
Plugin,D2.5xL6.5mm
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 400mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS