SFR2500002203FR500
MFR.Part #
SFR2500002203FR500
JLCPCB Part #
C1854881
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 400mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS