SFR2500002002JR500
MFR.Part #
SFR2500002002JR500
JLCPCB Part #
C3486942
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 400mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS