SFR2500001809JR500
MFR.Part #
SFR2500001809JR500
JLCPCB Part #
C1749571
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 400mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS