SFR2500001502JA100
MFR.Part #
SFR2500001502JA100
JLCPCB Part #
C1382039
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 400mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS