SFR16S0006812FR500
MFR.Part #
SFR16S0006812FR500
JLCPCB Part #
C1740797
Description
-55℃~+155℃ 500mW 68.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.5mm Through Hole Resistors ROHS