SFR16S0006491FA500
MFR.Part #
SFR16S0006491FA500
JLCPCB Part #
C1378306
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.49kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.5mm Through Hole Resistors ROHS