SFR16S0006202JR500
MFR.Part #
SFR16S0006202JR500
JLCPCB Part #
C1749492
Description
-55℃~+155℃ 500mW 62kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D1.9xL3.5mm Through Hole Resistors ROHS