SFR16S0005603JR500
MFR.Part #
SFR16S0005603JR500
JLCPCB Part #
C3009681
Description
-55℃~+155℃ 500mW 560kΩ Metal Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 插件,D1.9xL3.5mm Through Hole Resistors ROHS