SFR16S0004752FA500
MFR.Part #
SFR16S0004752FA500
JLCPCB Part #
C1378429
Description
-55℃~+155℃ 47.5kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.5mm Through Hole Resistors ROHS