SFR16S0001100FR500
MFR.Part #
SFR16S0001100FR500
JLCPCB Part #
C7310613
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.5mm Through Hole Resistors ROHS