SE10DLJHM3/I
MFR.Part #
SE10DLJHM3/I
JLCPCB Part #
C20036272
Package
TO-263AC
Description
-55℃~+175℃ 10A 150A 1V@10A 280ns 5uA 600V Independent TO-263AC Switching Diodes ROHS