SE10DLGHM3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SE10DLGHM3/I
JLCPCB Part #
C17300264
Package
TO-263AC
Description
-55℃~+175℃ 1V@10A 280ns 3.6A 400V 5uA@400V TO-263AC Switching Diodes ROHS