SBL10L25-E3/45
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SBL10L25-E3/45
JLCPCB Part #
C6473010
Package
TO-220AC
Description
10A 25V 460mV@10A 800uA@25V TO-220AC Schottky Diodes ROHS