SB5H100-E3/73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SB5H100-E3/73
JLCPCB Part #
C467589
Package
DO-201AD
Description
1 Independent 100V 200A 200uA@100V 5A 800mV@5A DO-201AD Schottky Diodes ROHS