SB3H100-E3/73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SB3H100-E3/73
JLCPCB Part #
C467587
Package
DO-201AD
Description
1 Independent 100A 100V 20uA@100V 3A 800mV@3A DO-201AD Schottky Diodes ROHS