SA90CA-E3/73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SA90CA-E3/73
JLCPCB Part #
C3712684
Package
DO-204AC(DO-15)
Description
-55℃~+175℃ 100V 146V 1uA 3.4A 500W 90V Bidirectional TVS DO-204AC(DO-15) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS