SA75CA-E3/73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SA75CA-E3/73
JLCPCB Part #
C1666565
Package
DO-15(DO-204AC)
Description
-55℃~+175℃ 121V 1uA 4.1A@10/1000us 500W@10/1000us 75V 92.1V Bidirectional TVS DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS