SA64CAHE3/73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SA64CAHE3/73
JLCPCB Part #
C1666567
Description
103V 1uA 4.9A@10/1000us 500W@10/1000us 64V 78.6V Bidirectional TVS DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS