SA60CA-E3/73
MFR.Part #
SA60CA-E3/73
JLCPCB Part #
C3702110
Package
DO-204AC(DO-15)
Description
-55℃~+175℃ 1uA 5.2A 500W 60V 66.7V 96.8V Bidirectional TVS DO-204AC(DO-15) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS