SA40CA-E3/73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SA40CA-E3/73
JLCPCB Part #
C1666610
Package
DO-15(DO-204AC)
Description
1uA 40V 49.1V 500W@10/1000us 64.5V 7.8A@10/1000us Bidirectional TVS DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS