SA40AHE3/73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SA40AHE3/73
JLCPCB Part #
C1666437
Description
1uA 40V 49.1V 500W@10/1000us 64.5V 7.8A@10/1000us TVS Unidirectional DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS