SA26A-E3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SA26A-E3/54
JLCPCB Part #
C1976568
Package
DO-15(DO-204AC)
Description
11.9A 1uA 26V 28.9V 42.1V 500W@10/1000us TVS Unidirectional DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS