S820K33SL0P6UK5R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
S820K33SL0P6UK5R
JLCPCB Part #
C1626139
Package
Plugin,P=5mm
Description
2kV 5mm 8.5mm 82pF SL ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS