S471K29X7RN63J0R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
S471K29X7RN63J0R
JLCPCB Part #
C1626083
Package
Plugin,P=5mm
Description
1kV 470pF 5mm 7.5mm X7R ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS