S471K25Y5PN6TJ5R
MFR.Part #
S471K25Y5PN6TJ5R
JLCPCB Part #
C22414812
Package
Plugin,P=5mm
Description
1kV 470pF 4mm 6.5mm Y5P ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS