S220J25SL0P6UK5R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
S220J25SL0P6UK5R
JLCPCB Part #
C1625519
Package
Plugin,P=5mm
Description
22pF 2kV 5mm 6.5mm SL ±5% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS