S102M25Z5UN6TK6R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
S102M25Z5UN6TK6R
JLCPCB Part #
C2232580
Package
Plugin,P=5mm
Description
1kV 1nF 5mm 6.5mm Z5U ±20% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS