RWR89SR800BRB12
MFR.Part #
RWR89SR800BRB12
JLCPCB Part #
C1486562
Description
-55℃~+250℃ 3W 800mΩ Wirewound Resistor ±0.1% ±400ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors