RWR89SR787BSB12
MFR.Part #
RWR89SR787BSB12
JLCPCB Part #
C1493181
Description
-55℃~+250℃ 3W 787mΩ Wirewound Resistor ±0.1% ±400ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors