RWR89SR402FRS73
MFR.Part #
RWR89SR402FRS73
JLCPCB Part #
C3470956
Description
-55℃~+250℃ 3W 402mΩ Wirewound Resistor ±1% ±650ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors