RWR89S5620FSS70
MFR.Part #
RWR89S5620FSS70
JLCPCB Part #
C3394307
Description
-55℃~+250℃ 3W 562Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors