RWR89S4R07BRB12
MFR.Part #
RWR89S4R07BRB12
JLCPCB Part #
C1481400
Description
-55℃~+250℃ 3W 4.07Ω Wirewound Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors