RWR89S4120FRB12
MFR.Part #
RWR89S4120FRB12
JLCPCB Part #
C1453299
Description
-55℃~+250℃ 3W 412Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors