RWR89S4020FRS73
MFR.Part #
RWR89S4020FRS73
JLCPCB Part #
C3481802
Description
-55℃~+250℃ 3W 402Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors