RWR89S1R21BRRSL
MFR.Part #
RWR89S1R21BRRSL
JLCPCB Part #
C3534226
Description
-55℃~+250℃ 1.21Ω 3W Wirewound Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors