RWR89S1820FSS73
MFR.Part #
RWR89S1820FSS73
JLCPCB Part #
C3567288
Description
-55℃~+250℃ 182Ω 3W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors