RWR89S1651FRBSL
MFR.Part #
RWR89S1651FRBSL
JLCPCB Part #
C1466578
Description
-55℃~+250℃ 1.65kΩ 3W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors