RWR89N1R00FRB12
MFR.Part #
RWR89N1R00FRB12
JLCPCB Part #
C1463474
Description
-55℃~+250℃ 1Ω 3W Wirewound Resistor ±1% ±400ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors