RWR89N1620FRS70
MFR.Part #
RWR89N1620FRS70
JLCPCB Part #
C1833351
Description
-55℃~+250℃ 162Ω 3W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors