RWR84S1R26BRB12
MFR.Part #
RWR84S1R26BRB12
JLCPCB Part #
C1492180
Description
-55℃~+250℃ 1.26Ω 7W Wirewound Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors