RWR84S1R00FSS70
MFR.Part #
RWR84S1R00FSS70
JLCPCB Part #
C1843157
Description
-55℃~+250℃ 1Ω 7W Wirewound Resistor ±1% ±400ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors