RWR84S1960FRS73
MFR.Part #
RWR84S1960FRS73
JLCPCB Part #
C1841536
Description
-55℃~+250℃ 196Ω 7W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors